«Для реформування необхідна чесна розмова з суспільством»

Сорохтін Олександр
22.01.2013
Шановний Вікторе Михайловичу!
Монополізація капіталу в Україні перейшла всі розумні і нерозумні межі. Одним із наслідків є вже демонетизація економіки. Ясно, що з цим щось треба робити. Відомо, що Ви є послідовним противником реприватизації та націоналізації. Які конкретні кроки в напряму подолання монополізації економіки, на Ваш погляд, треба буде зробити найближчим часом?

Віктор Пинзеник: Шановний Олександре! Перш за все, реприватизація чи націоналізація і демонополізація не мають нічого спільного. Державна монополія не краща за приватну. Додам ще один штрих до реприватизації. Уявіть собі, що Ви купили квартиру чи землю. Все чисто, всі документи в порядку. Ви стали п'ятим власником. Але перший продаж був нечесним. Чи можна у зв'язку з цим карати Вас? Ми маємо підстави бути незадоволеними непрозорою і дуже часто нечесною приватизацією. Але в більшості випадків власники змінилися.
Стосовно монополізації - проблеми очевидні. Треба їх вирішувати. Деякі я знаю і готовий внести відповідні законопроекти. Oскільки ця тема останнім часом не була основним профілем моєї діяльності, буду вдячний за Ваші міркування чи пропозиції з даного питання.

Останні коментарі:
Новий коментар
Ваше Ім'я:*
Тема:*
Коментар:*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнка *:
* - обов'язкові поля

Звернення громадян
П.І.Б*
Текст звернення*
E-Mail*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнку*: