«Для реформування необхідна чесна розмова з суспільством»

Решетник Олександер Миколайович
26.01.2013
Віктор Михайлович звертаєтся до вас громадянин України,підприємиць проблеми в Україні повязані з нестабільною грошовою одиницею в мене є план виведення гривні з колапсу:
Зробити реформу грошей в десять разів зробити зниження цін в 10 разів поміняти гривні 1 до 10
Висти золоті монети 5 грамові де буде написано 100 гривень обміний курс тільки в банку де можна купити за (101-102) Грн,а здати за (98-99)Грн положити на дипозит з такими самими відсотками як бумажані гривні.
Держава повинна держати курс обміну золотих чи срібних грошей до запропонованого курсу і нівякому разі його не міняти навіть через 50-100 років.Обіг золотих,платинових,срібних  грошей не повинен вийти на ринок тобто:людина за них в магазині на ринку не можить нічого купить тому що оцінку грошовой одиниці на справжність монети можить провести тільки банк.Люди в Україні ніколи не будуть збирати або вложувати свої заощадження в інші валюти тому що золото є золото і воно тільки буде зростати з ним буде зростати гривня.
Стоїть питання де Україні взяти скільки золота.Потрібно тільки запустити цей процес,а люди самі понесуть свої валютні заощадження за які на світові біржі можна купити золото.
Скільки можна дурити людей плаванням курсу валют туди сюди в Україні потрібна стабільна грошова одиниця при якій буде стабільна економіка наші гроші навіть з бумаги будуть цінитися в усьому світі.
Будь ласка Віктор Михайлович зверніть свою увагу на мій проект бо скільки можна бідувать,чим багатші будуть люди в Україні тим багатша буде Україна,а потім можна буде збільшувати пенсії та зарплати які не будуть знецінюватися.      

Віктор Пинзеник: Шановний Олександре Миколайовичу! Спасибі за питання і за Вашу турботу про долю національної валюти.
Перш за все зазначу, що головним вимірником стабільності національної валюти є її купівельна здатність на ринку України. Вона у свою чергу залежить від інфляції, зростання споживчих цін.
Обмінні курси валют світу змінюються щодня. Якщо рахувати доходи до сотень валют у різних країнах світу (бо це ж не тільки долар чи євро), то вони щодня змінюються, то зростають, то падають. Це неминуче і нормальне явище у світі. На нашому власному ринку важливо, чи ми можемо зберегти купівельну здатність грошей, здійснюючи ті чи інші покупки.
Стабільність грошей не є чимось таким, що наперед задано. Це наслідок, продукт певних дій, проблем, причин. Якщо Ви хочете мати стабільну валюту (а це можуть бути і паперові гроші), то для цього слід мати відповідні передумови, їх треба створити. Одна з таких умов - припинити жити в борг.
Я не зачіпаю тут чимало інших функціональних моментів, що мають відношення до стабільності національної грошової одиниці.

Останні коментарі:
Новий коментар
Ваше Ім'я:*
Тема:*
Коментар:*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнка *:
* - обов'язкові поля

Звернення громадян
П.І.Б*
Текст звернення*
E-Mail*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнку*: