«Для реформування необхідна чесна розмова з суспільством»

Андрій Павлович Душутін
12.02.2013
Шановний Віктор Михайлович!
Я іженер за освітою. Уважно прислуючись до фактів та показників економічної ситуації в нашій державі, що Ви наводите в прямих ефірах, виникає питання? А чи потрібні нашій державі громадяни з досвідом роботи в своїх напрямках? Зонішні боргові зобов"язання держава не компенсує та не зменшує. Вони ростуть! Спираючись на свій досвід!  Скажіть будь ласка! Яким чином може зрости ВВП, якщо вся українська промисловість загнана в кут? Які потрібно використати важілі, щоб змінити ситуацію в країні?! Чи є перспектива для середнього класу та малого підприємництва?
З Повагою до Вас, Андрій Павлович  

Віктор Пинзеник: Шановний Андрію Павловичу! Очевидно, що причина Вашого неспокою не в тому, що треба зробити. Не вникаючи в деталі: в Україні треба усунути загрози, що виникають перед інвесторами. Бо саме інвестиції рухають економікою. А загроз ой як багато!
Головна проблема - чому це не робиться. Це проблема політична. Країна ніколи не рухалася так, як хотілося б мені, хотілося б Вам та мільйонам наших співвітчизників. Бо там, де приймаються необхідні рішення, вони, на жаль, не приймалися. Прогрес, як це не парадоксально, відбувався тоді, коли ситуація дуже загострювалася. Зараз ми перебуваємо у подібному загостренні. А руху вперед, вирішення проблем немає. Але він неминуче буде. Бо не робити нічого не вдасться. Життя змусить приймати рішення, якими б непростими вони були.
Мені, як і Вам, дуже шкода згаяного часу.

Останні коментарі:
Новий коментар
Ваше Ім'я:*
Тема:*
Коментар:*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнка *:
* - обов'язкові поля

Звернення громадян
П.І.Б*
Текст звернення*
E-Mail*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнку*: