«Суспільство має платити не за кризу, а за вихід з неї»

Светлана
13.04.2011
Добрый день, Виктор Михайлович!
видела ваше интервью на сайте
finance.ua  
мне были интересны все ваши ответы
у меня есть вопросы:
Какие вы сами читаете книги или аналитические материалы в настоящий момент
для понимания ситуации в стране?  и какую экономическую литературу вы считаете настольной книгой как для экономиста, для для бухгалтера
спасибо


Віктор Пинзеник: Шановна Світлано! Якщо я не помилився, то Ваша робота ближче до бухгалтерської. Я не зможу бути порадником у цій частині літератури. Але, думаю, тут особливих проблем немає. З літературою по економіці важче. Назвати настольну книгу не можу, бо її немає. Якщо ж хочете розібратися, пораджу наступні речі:
1. Вивчити елементарні ази.
2. Ніколи не сприймати наявні правила організації всіх сфер економічного життя (включаючи те, що сьогодні відноситься до бюджетної сфери) як єдино правильні та найкращі. Завжди намагатися розібратися, як можна зробити краще.
3. За проявом будь-якої проблеми намагатися дивитися не на неї саму, на її прояв, а на її сутність, причини, іноді на кілька ланцюгів віддалених від прояву.
4. Економіка є живим організмом. Завжди пам'ятайте: лікуючи "серце", не зашкодьте "ниркам", "печінці", а навпаки - допоможіть їм. Будь-яке рішення чи дії мають бути узгодженими з іншими системами нашого економічного організму.
Для своєї роботи я використовую в основному матеріал з інтернету, наявну статистику. Маю доступ до деяких інших матеріалів, що дозволяють оцінювати нинішній стан та перспективи його зміни. Важливо тримати на контролі всі рішення та проекти рішень.

Останні коментарі:
Новий коментар
Ваше Ім'я:*
Тема:*
Коментар:*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнка *:
* - обов'язкові поля

Звернення громадян
П.І.Б*
Текст звернення*
E-Mail*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнку*: