«Для реформування необхідна чесна розмова з суспільством»

Антон
13.03.2013
Виктор Михайлович. Как Вы считаете, сможет ли государство, в условиях существующих демографических и экономических тенденций, решать проблему пенсионного обеспечения в следующие 10-20 лет?
Вопрос к тому, что может нет экономического смысла делать взносы в ПФ. И эти взносы можно рассматривать как благотворительность, проявление социальной ответственности (солидарности).  А в своем пенсионном обеспечении надеятся только на себя, детей?


Віктор Пинзеник: Антоне, не буває тупикових ситуацій. Їх створюють. Але вихід є завжди. Мені важче сказати, чи буде це зроблено. Бо це вже проблема не відсутності необхідних рішень, а відсутності бажання чи волі їх приймати (остання проблема - політична).
А щодо нинішньої пенсійної системи, то вона і є солідарною, тобто в неї закладена ідея солідарності поколінь. Будь-які зміни філософії системи можливі за умови, якщо вони не позбавляють засобів існування нинішнє покоління пенсіонерів. Це ще раз підкреслює принципову важливість прийняття рішень щодо збалансування пенсійного фонду.

Останні коментарі:
Новий коментар
Ваше Ім'я:*
Тема:*
Коментар:*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнка *:
* - обов'язкові поля

Звернення громадян
П.І.Б*
Текст звернення*
E-Mail*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнку*: