«Від відлагодженого механізму влади залежить формування майбутнього держави»

Володимир Дніпропетровськ
04.02.2014
Вітаю,Вікторе Михайловичу!
Дозвольте висловити свою громадську думку .Склалися суперечливі умови в суспільстві і постало гостре питання щодо врегулювання ситуації з одного боку, та настав влучний момент щодо вирішення цього питання з іншого боку.Склавшийся потенціал ,було-би добре,покласти заради об,єднання суспільства, та заради повернення влади народові.Пропоную:
законодавчо затвердити Майдан як явище.Націоналізувати його та надати соціальний статус ( через деякий час - обов,язково деполітизувати ).В жодному разі не політизувати,а,затвердити ,як народне явище,як система противаг владі на всіх рівнях - від села до Киева.Регулярно проводити народне віче на площах сел, районів ,міст, країни з присутністю місцевих громадян ,керівників місцевих влад обов,язково, аби давати звіт громаді. Транслювати наживо по телебаченню.Таким чином можна буде надати людям безпосередньо впливати на ситуацію ,наживо обговорювати соціальні,державні,політичні питання тощо.В разі необхідності - висловлювати недовіру владі ,робити референдум ,впливати на вибори - самоврядуватись ( такий досвід є на підприємствах, садових товатисствах тощо).Таким чино можна буде зберегти Майдан як національну ідею, об,єднати суспільство та повернути владу громадянам.
Радий був звернутись, якщо буде від того користь.
Слава Україні та патріотам!

Віктор Пинзеник: Очевидно, що Майдан породив унікальну активність і волю людей на зміни. Люди добивалися не тільки усунення попереднього режиму. Вони хочуть оновлення країни, всіх систем суспільного житття. Наші громадяни мають стати як учасниками цього процесу, так і виробити  цивілізовані  форми громадського контролю за владою. Сам Майдан має перерости в інші форми самоорганізацій громадян, які дадуть можливість людям впливати на суспільні процеси.

Останні коментарі:
Новий коментар
Ваше Ім'я:*
Тема:*
Коментар:*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнка *:
* - обов'язкові поля

Звернення громадян
П.І.Б*
Текст звернення*
E-Mail*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнку*: