«Світова криза – унікальний шанс для здійснення реформ»

Алекс Козлов
29.07.2011
Уважаемый Виктор Михайлович! Хотел бы немножко узнать о Ваших родителях - происхождение, социальный, религиозный  и этнический статус, жизнь. Всё-таки не любой выходец из Закарпатского села мог докторантуру в Москве закончить.
Заранее спасибо.

Віктор Пинзеник: Шановний Алекс! Я народився в прекрасному гірському селі Закарпаття, у родині вчителів.
Мої батьки - українці з селянських сімей. Мати - з Краматорська Донецької області. Потрапила в моє рідне село наприкінці війни після закінчення педінституту. Батько - уродженець мого села.
Я навчався у сільських школах. У 16 років став студентом Львівського державного університету ім. І. Франка і майже з того ж віку самостійно забезпечував своє проживання - працював. Моє навчання у Москві (докторантура) містить  елемент випадковості. Мене "помітив" на наукових конференціях -  Г.Х. Попов, талановитий радянський економіст. Так само випадково я потрапив і в політику. На одній із наукових конференцій мою доповідь "помітив" О.С. Ємельянов - талановитий український економіст.
До речі, такого "помічання" вкрай бракує нашій країні. Система політичних нагород у вигляді призначень - це тупик. Треба сформувати систему відбору просуваня кадрів.

Останні коментарі:
Новий коментар
Ваше Ім'я:*
Тема:*
Коментар:*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнка *:
* - обов'язкові поля

Звернення громадян
П.І.Б*
Текст звернення*
E-Mail*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнку*: