«Економічна ситуація потребує адекватних дій»

Тетяна
06.09.2011
Шановний Віктор Михайлович, чи можна кроки влади у адміністративній, податковій,пенсійній та інших сферах назвати глибокими системними реформами?

Віктор Пинзеник: Системними змінами вважаю такі, що змінюють логіку, філософію побудови тих чи інших сфер. Я розумів би і сприйняв би податкову реформу, якби вона виходила з того, що податки сплачують усі (немає пільг); з простоти побудови та контролю лише за тими, хто не сплачує податки (це принципова відмінність від нинішньої філософії). Що вирішила проведена реформа - не знаю.
Відсутністю системності грішать більшість кроків. Я позитивно оцінюю скорочення адміністративного апарату. Але насамперед скорочувати треба зайві, непотрібні функції, а потім людей. Нічого не змінює те, що на ліцензіях сиділо десятеро чоловік, а зараз - п'ятеро. А чи потрібний даний вид ліцензій взагалі? Нехтування подібного роду "дрібницями" робить реформи несистемними.
Більшість суспільства, думаю, позитивно сприйняла б пенсійну реформу, якби її метою була справедливість, рівність усіх пенсіонерів. Не за розмірами пенсій, а за правилами призначення, без існування касти особливих. У рамках такої зміни інакше сприйнялося б і абсолютно необхідне та неминуче для країни підвищення пенсійного віку. Хоча навіть у питанні віку залишилося чимало несистемних речей.

Останні коментарі:
Новий коментар
Ваше Ім'я:*
Тема:*
Коментар:*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнка *:
* - обов'язкові поля

Звернення громадян
П.І.Б*
Текст звернення*
E-Mail*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнку*: