«З фальшивими грішми багатшим не станеш»

Лазарович Георгій
11.12.2011
Доброго здоров'я, Вікторе Михайловичу!

1. Дякуємо за Ваш сайт, за інформацію про себе і за розгорнуті відповіді на питання. Для розвитку Вашого представництва в Мережі пораджу ще й завезти ЖЖ (за смішними цінами, або й взагалі безкоштовно).

2. Як Ви відноситеся до грузинських реформ?

3. Чи відносити Ви себе до ліберальної ідеології? Якщо так, то чому, на Вашу думку, в Україні так мало лібералів?

Віктор Пинзеник: Шановний Георгію! Групам людей я не один раз задавав два питання. Перше: чи потрібно посилювати роль держави у нашому житті? Друге: чи хочете Ви посилення своє залежності від чиновників? Відповіді на ці питання відрізняються досить сильно. Але ж задано одне і те ж питання. Вони тільки сформульовані по-різному. Роль держави реалізується через державні інститути, в яких працюють чиновники. Це такі ж люди, як і ми, тільки наділені правом вирішувати долі інших (дозволяти, не дозволяти, припиняти, вимагати сто чи тисячу погоджень тощо).
Подібні приклади набагато важливіші для розуміння людей, ніж назва ідеології. Бо чимало вважають, що ліберальна ідеологія якщо не дорівнює, то межує на грані анархії. А це далеко не одне і те ж. Але надзвичайно важливо оперувати конкретною системою стосунків, причинно-наслідковими зв'язками. Це надзвичайно важливо в суспільстві, у якому людям постійно нав'язується ідея "доброго царя" з його армією чиновників, які побудують нам райське життя. Хоча для нашого доброго майбутнього потрібно небагато - не заважайте.
Саме такого роду кроки зроблено у Греції. Звичайно ж, це правильні кроки. Важливо, щоб подібного роду рух не припинився.
Насамкінець, дякую за пораду. Подумаю.

Останні коментарі:
Новий коментар
Ваше Ім'я:*
Тема:*
Коментар:*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнка *:
* - обов'язкові поля

Звернення громадян
П.І.Б*
Текст звернення*
E-Mail*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнку*: