«Економічна ситуація потребує адекватних дій»

Юркін Олександр
31.01.2012
Шановний Віктор Михайлович, скажіть, які перспективи цінового зростання очікують на  золото і срібло в умовах сьогоднішніх реалій нестабільності  світової економіки!!! Чи є ці метали черговим фінансовим "пузирем", який скоро лопне або сьогоднішня ціна на драгметали має тендецію до зростання? Дякую за відповідь!  

Віктор Пинзеник: Шановний Олександре! Очевидно, Ви хотіли б почути відповідь: так, буде. Або: ні, не буде, чи буде рік, а потім знову підвищуватиметься. Але таку відповідь дати дуже важко. Хоча за останні роки ціна підвищувалася, були і значні "провали", і постійні коливання цін. Знецінення усіх валют світу породжуватиме тенденцію до подорожчання. Хоча одразу виникає питання щодо валюти, в якій це подорожчання оцінювати. А тут виникає проблема курсових співвідношень валют, використання обмінних курсів для отримання конкурентних переваг на ринках, нерозв'язані боргові проблеми, що зачіпають ключові світові валюти - долар і євро. Деякі валюти світу недооцінені.
Поставлене Вами питання може цікавити з двох причин: збереження заощаджень або заробітку. У першому випадку, оскільки ми здійснюємо видатки у національній валюті, важливо співставляти інфляцію, депозитні ставки банків і розуміти проблеми самого банківського сектора. Наявні не усунуті тут ризики можуть спонукати тримання частини заощаджень у дорогоцінних металах. Але через депозит можливо нерідко примножити більше, ніж через золото, наприклад за нинішніх високих ставок. Але обставини швидко змінюються.
Що стосується заробітку - то цей ринок дуже непростий для цього. Коли хтось знаходить, то інший має це загубити. Дуже важко відповісти, чи станете ви першим чи другим.

Останні коментарі:
Новий коментар
Ваше Ім'я:*
Тема:*
Коментар:*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнка *:
* - обов'язкові поля

Звернення громадян
П.І.Б*
Текст звернення*
E-Mail*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнку*: