«Економічна ситуація потребує адекватних дій»

тарас
23.05.2012
Ще одне питання, якщо ви не проти. Чи не вважаете ви, що однією з найбільших проблем в країні є недостатність якісного менеджменту, а також стратегічна проблема - відсутність (або недостатність) школи менеджменту (в т.ч. для шкільного віку).
Висловіть свою думку по цьому питанню.

Віктор Пинзеник: Шановний Тарасе! Не знаю, що ви мали на увазі щодо якісного менедменту: бізнес чи владу. У бізнесі є головне для його появи - запит приватного власника (я не маю на увазі тих, хто "бізнесує" навколо публічних грошей). Тут хороші менеджери є  і їх буде все більше, будуть з'являтися хороші школи підготовки.
Стосовно влади тут є проблема запиту. Якісний менеджмент системи непротрібний. Хоча хороші фахівці там є. Але висунешся - знесуть голову.
Лікуватися ця проблема може лише політичими інструментами.
Мені здається, що більш серйозною нашою проблемою є наші навики мислення. Це те, чого бракує нашій шкільній освіті і не тільки. Навчити людину думати, виявляти причини і наслідки, розрізняти їх, бачити відмінності між проявом і сутністю явищ - надзвичайно важливо. Кожен, хто володіє такими навиками, розуміє, як неправильно побудовано багато існуючих в Україні систем стосунків і як їх треба вибудувати правильно. Найважливіший предмет, який треба вчити всім - логіка.

Останні коментарі:
Новий коментар
Ваше Ім'я:*
Тема:*
Коментар:*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнка *:
* - обов'язкові поля

Звернення громадян
П.І.Б*
Текст звернення*
E-Mail*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнку*: