«З фальшивими грішми багатшим не станеш»

Анатолій
11.11.2012
Вже 2 місяці казначейство держави не оплачує платежі на надані послуги, придмані матеріали. "Пропускають" тільки захищені статті. Прошла інформація що на ЄКР залишилось трохи більше 1 млрд.грн. Прокоментуйте ситуацію щодо платіжного балансу на ЄКР.ДЯкую

Віктор Пинзеник: Шановний Анатолію! Бюджет цього року за доходами не виконується. При плановому зростанні на 21,2% доходи загального фонду державного бюджету зросли за десять місяців усього на 9%. Великий бюджетний дефіцит, стрімке зростання державного боргу зумовлюють труднощі з їх обслуговуванням. У цих умовах немає звідки братися коштам на рахунках казначейства. Залишок коштів на рахунках динамічний.
В останні місяці залишок коштів на ЄКР опустився нижче рівня, коли можлива нормальна робота казначейства. І ця цифра була далеко меншою за названу Вами. Це дуже небезпечна ситуація. Деякі ризики, думаю, Ви розумієте. Крім того, непроплата зобов'язань  переносить ці зобов'язання на наступний рік і боляче б'є по економіці, що і так увійшла у стадію спаду.

Останні коментарі:
Новий коментар
Ваше Ім'я:*
Тема:*
Коментар:*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнка *:
* - обов'язкові поля

Звернення громадян
П.І.Б*
Текст звернення*
E-Mail*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнку*: