«Розвиток ситуації не дає шансів уникнути адекватних дій»

Юрий К
05.12.2012
Считаете ли вы правильным усиливающуюся поддержку безналичных денег (Закон Украины от 18.09.2012 г. № 5284-VI) а также действия банков направленные на все большее внедрение безналичных расчетов. Не создается-ли тем самым "американский пузырь" Украинского масштаба? Кем и как будет контролироваться объем б/н денег? И будет ли? Или получиться так, что количество денег будет зависить только от желания взять кредит и этим же желанием кредит и будет поддерживатся а не реальными деньгами.

Віктор Пинзеник: Шановний Юрію! Громадяни повинні користуватися такою формою розрахунків, яка їм зручна. Наголошу - не чиновник, а громадянин має це визначати. Очевидно, що велика частка готівкових грошей в Україні має причини. Вони зовсім не у застосуванні готівкових грошей. Тому треба усувати ці причини, а не боротися з наслідками. Люди самі оберуть основним засобом платежу безготівкові розрахунки, коли для цього будуть відповідні умови.
Що стосується контролю, то форма грошей не має значення. Контролюється загальна кількість грошей, а їх структура  (готівка і не готівка) визначається значною мірою технічними проблемами. Наприклад, безготівкові гроші на рахунках підприємств перетворюються у готівку, коли треба виплачувати заробітну плату. А на відповідну суму зменшується їх безготівкова величина.

Останні коментарі:
Новий коментар
Ваше Ім'я:*
Тема:*
Коментар:*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнка *:
* - обов'язкові поля

Звернення громадян
П.І.Б*
Текст звернення*
E-Mail*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнку*: