«Світова криза – унікальний шанс для здійснення реформ»

Статті / Інтерв'ю

Новини у форматі RSS
31.01.2011
Радіо Свобода
Проблема України в тому, що такого стрімкого нарощування боргів мало хто знав. У нас борг України був 12% від ВВП  на початку 2008 року. Це 3 роки назад. А зараз 40%! 100 мільярдів боргу додається кожного року.
21.12.2010
"Главред"
Модернізацію ГТС має забезпечувати власна діяльність компанії НАК «Нафтогаз України». Це у свою чергу потребує рівноправних партнерських відносин із РАО «Газпром», ліквідації «Нафтогазу» як соціального інституту (останніми питаннями має займатися бюджет). Якщо ж, по суті, хочуть віддати трубу, то краще її продати. Бо це краще, ніж віддати.
13.12.2010
"Українська правда"
Ліквідація деяких міністерств, їх об’єднання, скорочення кількості членів уряду та державних чиновників однозначно є позитивним кроком. Хибною є думка, що це зашкодить якості державного управління. Тим більше, що значна частина органів державного управління є нічим іншим як п’ятим, шостим, десятим колесом до авто - їхати можна, але без них значно краще. Чим менше державних інститутів та чиновників, тим менша залежність людей та бізнесу від них, тим менше можливостей для корупції. Однак системних вад організації виконавчої влади її скорочення не вирішує. Та й саме скорочення має бути наслідком
02.12.2010
"Контракты"
В интервью Контрактам Виктор Пинзеник рассказал о том, что власть не справилась с реформой налоговой системы, а большой бюджетный дефицит создает риски для экономики.
30.11.2010
ЛІГАБізнесІнформ
В.Пинзеник считает, что главный недостаток действующего правительства - отсутствие программы действий. Также его удивляет срочный порядок проталкивания властью Налогового кодекса. От самого документа экс-глава Минфина не ожидает позитива и советует власти забыть о налоговой реформе минимум на год. О ситуации в экономике Украины и существующих угрозах, о Налоговым кодексе и протестах предпринимателей, а также о возможных путях выхода из сложившейся ситуации В.Пинзеник рассказал в интервью корреспонденту ЛІГАБізнесІнформ.
23.11.2010
Газета по-киевски
Виктор Пинзеник оценил почти принятый Налоговый кодекс: в нем есть правильные вещи, но их портит отсутствие системных решений по налогообложению, логики, цели таких изменений. Нормальная налоговая система должна состоять из «трех китов»: равенства условий, низких ставок и системы опеки тех, кто не платит налоги.
20.11.2010
Українська служба ВВС
Колишній міністр фінансів України Віктор Пинзеник заявив, що головною проблемою Податкового кодексу, ухваленого парламентом, лишається нерівність у ставленні до тих, хто займається бізнесом, причому пільги і преференції надаються передусім представникам великого капіталу.
21.10.2010
Українська служба ВВС
Жити в борг сім’я не може. Можна рік прожити, два, але наростають відсотки... Я можу сказати, що Україна 2% створеного продукту викидає на смітник тільки на сплату відсотків.
11.10.2010
УНІАН
Віктор Пинзеник в інтерв`ю УНІАН проаналізував окремі норми "дітища" нинішньої влади, а також розповів, чому, будучи на посаді міністра фінансів, не став ініціатором створення фоліанта під назвою Податковий кодекс України.
28.09.2010
LB.ua
При відкритих запозиченнях ставка прибутковості залежить не від Уряду, а від тих, хто позичає гроші. Сьогодні країна не той позичальник, якому в 2005 році Мінфін надав €500 млн. під 4,95% річних. Країна обтяжена боргами, не усунута причина їх наростання (великий дефіцит бюджету), зменшуються чисті (власні) валютні резерви. Ці та інші обставини визначають ціну грошей для України.
03.09.2010
"Експрес"
Днями минає 14 рокiв вiд часу запровадження в Українi нацiональної валюти
18.08.2010
Радіо "Свобода"
В ефірі Радіо "Свобода" Віктор Пинзеник поділився своїми оцінками і міркуваннями про податкову і фінансову політику в Україні в умовах кризи
22.05.2010
"Дзеркало тижня"
Усі ми ще пам’ятаємо «принади» цьогорічної зими. Відчули, настільки важливою є для нас надійна опора, надійний грунт. Без такої опори дуже легко втратити рівновагу із непрогнозованими наслідками. Надійної опори потребує не тільки кожна людина — прогнозований стабільний економічний розвиток неможливий без надійного фундаменту.
22.04.2010
УНІАН
За право платити європейську ціну газу ми розрахувалися неконституційною угодою про Чорноморський флот... Неможливо знайти мотивацію підписання дискримінаційної угоди 2009 року...
27.12.2009
"Дзеркало тижня"
Нинішня криза виробництва має своєю причиною кризу споживання. Це легко зрозуміти на прикладі українського будівництва. Українські банки надали кредитів на будівництво житла близько 70 млрд. грн. Кредитування зупинилося, споживання немає — падають будівництво та суміжні галузі. Саме зниження споживання тягне за собою вниз виробництво. Що може зупинити цей процес або зменшити його?
05.12.2009
"День"
У когорті українських політиків та управлінців Віктор Пинзеник посідає особливе місце. І не тільки тому, що він неодноразово обіймав високі державні посади (перший і «рядовий» віце-прем’єр, міністр економіки і фінансів, народний депутат чотирьох скликань) і має як на лівому фланзі політикуму, так і в центрі чимало суворих опонентів і критиків.
14.10.2009
"Золотий резерв"
Віктор Пинзеник не потребує представлення. Депутат парламенту п’яти скликань, творець партії «Реформи і Порядок». У різні роки працював міністром економіки, віце-прем’єром, першим віце-прем’єром і тричі – міністром фінансів. У лютому цього року він здивував усіх, відмовившись від посади голови Мінфіну. А все через те, що хотів привернути увагу до глибини кризи, що охопила країну. Сьогодні читає лекції, здійснює аналітичну роботу, консультує.
03.09.2009
IMK
«Працюючи в команді, завжди шукайте те, що вас об'єднує. Якщо, звичайно, ви не ухвалили рішення розійтися», - говорить один мій мудрий знайомий. Уряд - теж команда. І мета цієї команди - зробити так, щоб країна, в якій ми живемо, була багатою.
03.06.2009
"The New York Times"
Українці втомилися не від демократії, а від політиків і їхнього стилю поведінки! Уряд України працює без кількох ключових міністрів через суперечки між Президентом і Прем’єр-міністром, парламент не може ухвалити закони для подолання економічної кризи, влада в країні стала самоціллю.
16.05.2009
"Дзеркало тижня"
На початку травня бюджетна тема знову опинилася на вістрі політичного конфлікту. Уряд звично відрапортував про перевиконання планових завдань — цього разу квітня, секретаріат президента вибухнув новою порцією інформації про те, що криється за буцімто виконанням дохідної частини загального фонду бюджету (а заразом і Пенсійного фонду).

Статті 41 - 60 з 60
Початок | Попер. | 1 2 3 | Наступ. | Кінець | ВсіСпілкування

Гриценко Володимир Андрійович :
Шановний Вікторе Михайловичу, скажіть будь ласка, якою ціною велася політика фіксованого валютного к ...

Віктор Пинзеник: Шановний Володимире Андрійовичу! Навряд чи скажу зараз більше, ніж сказав у своїй статті &quo ...

Бут Валентин Вікторович :
Як я розумію, протиснувши бюджет 2015, уряд взяв курс на дефолт. Якщо так, то часу виправити той кур ...

Віктор Пинзеник: Шановний Валентине Вікторовичу! Сьогодні немає сенсу говорити про щось, не вирішивши головного - здатності держави фінансувати видатки. Ця здатність втрачена у зв'язку з ве ...

Колпакчи Олег Валентинович :
Прокомментируйте пожалуйста эту реформу ЕСВ.
Особенно интересно ваше мнение об источнике (я и
...

Віктор Пинзеник: Шановний Олеже Валентиновичу! Мені важко зрозуміти рішення щодо ЄСВ в умовах, коли нестача коштів у Пенсійному фонді цього року оцінюється майже у 100 млрд. грн. А бюджет, ...

Відео