«Для реформування необхідна чесна розмова з суспільством»

Новини у форматі RSS
07-07-2015
Розмови про виконання доходів та профіцит бюджету є нічим іншим як гарною ілюзією. Реалії ж півріччя дають підстави стверджувати: бюджет не буде виконано за доходами, а цифра дефіциту бюджету, враховуючи всі видатки, складе 200 млрд.грн. Без рішучих дій спокійного життя така ситуація не обіцяє.
07-05-2015
Інфляція у річному вимірі повертає Україну на 20 років назад. Про це заявив народний депутат України Віктор Пинзеник, коментуючи офіційні показники зростання цін.
06-05-2015
Нинішню бюджетну динаміку зумовлює найвища за останні двадцять років інфляція. Про це заявив народний депутат України Віктор Пинзеник, коментуючи оперативні дані щодо виконання бюджету.
03-03-2015
Змінами до бюджету та пов’язаними з ним законами Уряд зробив важливий крок до отримання кредиту МВФ, однак для вирішення нагальних проблем в Україні не наважився ступити й кроку. Про це заявив народний депутат України Віктор Пинзеник, коментуючи ухвалений учора пакет законопроектів.
18-02-2015
Очікування щодо нового проекту бюджету на 2015 рік після сорокаденних баталій Уряду з МВФ так і не справдилися. Гора народила мишу. Фундаментальна бюджетна проблема - взяття Урядом зобов’язань, фінансування яких неможливо забезпечити безпечними інструментами, так і залишилася фундаментальною проблемою.
13-02-2015
«Деякі рішення української влади справляють враження, що в нас криза використовується лише для обґрунтування призупинення індексації мінімальної пенсії, зарплати чи подібних рішень», - зазначив економіст, нагадавши при цьому, що вже другий рік поспіль мінімальні зарплати й пенсії залишаються незмінними. При тому, що споживчі ціни тільки за минулий рік зросли на 25%. «І з економічної, і з моральної точки зору такі рішення недопустимі» - наголосив Віктор Пинзеник
14-01-2015
Проект закону "Про енергетичну ефективність будівель" - не такий простий, як здається на перший погляд. Якщо уважно почитаєте цей закон, то може скластись враження, що громадяни України навіть у сні думають про одне: "як їм побудувати будинок з найбільшими енерговитратами". А тому на дорозі цим поганим снам, ворожим думкам має стати чесний український чиновник. Для повного щастя українським громадянам до сотень дозволів і погоджень на будівництво нового будинку не вистачає ще одного - на етапі будівництва отримати паспорт енергетичної ефективності будівель, а на етапі введення в експлуатацію отримати сертифікат енергетичної ефективності будівлі. Більше того, для продажу будинку площею понад 500 квадратних метрів тепер треба буде отримати сертифікат енергетичної ефективності будівель.
12-01-2015
Бюджетний дисбаланс 2014 року перевищив 200 млрд. грн. і став найбільшим за всі роки незалежності України. Про це заявив сьогодні народний депутат України Віктор Пинзеник, коментуючи останні оперативні дані щодо дефіциту державного бюджету України за 2014 рік.
06-01-2015
До загального фонду державного бюджету минулого року надійшло 310,7 млрд.грн. проти затвердженого законом показника у 322 млрд. Коментуючи такі дані, народний депутат України Віктор Пинзеник зазначив, що отриманий показник менше плану на 3,5%, хоча на 6,6% більше ніж попереднього року.
29-12-2014
Віктор Пинзеник, народний депутат України
Щойно народившись, закон про Державний бюджет на 2015 рік не має права на життя. І справа навіть не в тому, що в матеріалізованому вигляді ще не скоро депутати парламенту побачать те, що вони з «легкої руки» Уряду «наваяли» в нічному голосуванні. Сутнісні речі набагато проблемніші.
26-12-2014
Уряд виводить країну в світові лідери… По видатках, на жаль. Про це заявив народний депутат України Віктор Пинзеник, аналізуючи проект закону «Про Державний бюджет України на 2015 рік». При цьому економіст уточнив, що йдеться про видатки, які мають здійснити публічні органи влади наступного року по відношенню до річного обсягу виробленої продукції.
10-12-2014
Народний депутат України Віктор Пинзеник зареєстрував у  Верховній Раді проект закону «Про єдині правила пенсійного забезпечення громадян України», що покликаний усунути несправедливість у пенсійному забезпеченні, встановивши єдині для всіх громадян правила призначення пенсій. 

05-12-2014
Майже 41 млрд. грн. – таку суму сплатив бюджет України за обслуговування боргів за підсумками січня-листопада 2014 року. І це не погашення боргів, а тільки сплата відсотків за цими боргами. Кожна сьома гривня (14,7%), яку ми сплачуємо до загального фонду державного бюджету, витрачається на ці цілі. Це кошти, що вилучені з можливого використання для вирішення злободенних проблем нашого сьогодення.
25-11-2014
Цьогорічний бюджетний дефіцит буде безпрецедентним за розмірами і, за попередніми оцінками, перевищить 200 млрд. грн. Про це сьогодні заявив народний депутат України Віктор Пинзеник.
03-11-2014
Урізаний в ході двох переглядів план доходів Державного бюджету не має шансів бути виконаним. Про це заявив Віктор Пинзеник, коментуючи останні дані щодо виконання бюджету.
03-10-2014
Нацбанк не може тримати курс, якщо для цього немає передумов. Девальвація закладалася діями та бездіяльністю попередніх років. Але прямий обов’язок НБУ – "задушити" спекулянта, не даючи йому розхитувати курс. І НБУ не може стояти осторонь ринку при його розхитуваннях. Але місце його участі не на аукціоні, а на міжбанку. Бо не обмінні пункти (готівковий ринок), а міжбанк визначає курс. Обороти першого оцінюються в місяць сотнями мільйонів доларів, тоді як другого – мільярдами.
04-08-2014
Віктор Пинзеник: Українська економіка вже починає використовувати можливості, які дає угода про вільну торгівлю з Європейським Союзом. Цей процес підштовхується повномасштабною торгівельною війною, що веде РФ стосовно імпорту українських товарів. В умовах агресії з боку нашого північного сусіда та непростої економічної ситуації важливо поєднати зусилля парламенту, Уряду і бізнесу для прискорення процесу нарощування масштабів виходу на європейський ринок: прийняття відповідних законів, проведення Урядом переговорів щодо збільшення обсягів квот та спрощення процедурпроходженнятехнічних бар’єрів, наполегливість та націленість бізнесу в пошуку нових ринків. 
28-07-2014
Останніми роками Україна завдяки політиці життя в борг опинилася в ситуації, коли вона просто не здатна забезпечити безпечне фінансування такого обсягу видатків. Масштаби позик стали непідйомними. Сподіватися на диво? Дива не станеться. Диво треба творити. Діями, рішеннями. І непростими рішеннями. Влада зобов’язана прийняти ці рішення. Дострокові вибори парламенту в жодному разі не можуть бути причиною неприйняття цих рішень.
27-06-2014
Підписання Угоди про асоціацію з ЄС дає Україні нові можливості не тільки для відродження української економіки, її модернізації, але й реформування багатьох сфер нашого життя. Про це заявив народний депутат України Віктор Пинзеник.
20-06-2014
Ми переживаємо вкрай непростий період. Перед нами – надзвичайно серйозні виклики. Але це й унікальний шанс для змін, для прориву. Суспільство висловило феноменальну волю до такого прориву. Наші громадяни добиваються не просто і не тільки зміни облич через дострокові вибори Президента, Верховної Ради України. Не менш важливим є зміна системи організації влади, правил її побудови, функціонування, взаємодії окремих її елементів. Без такої зміни те, що зараз називають повним перезавантаженням влади, дуже легко перетвориться у те, що скоро називатимуть недоперезавантаженням, або, якщо комусь це більше подобається, - перенедозавантаженням. Дуже і дуже цього не хотілося б, - зазначає Віктор Пинзеник у статті, опублікованій для LB.ua

Новини 41 - 60 з 146
Початок | Попер. | 1 2 3 4 5 6 7 8 | Наступ. | КінецьВсі

Архів новин
Для пошуку в архіві новин - оберіть
потрібну дату
 Серпень 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4