«З фальшивими грішми багатшим не станеш»

Новини у форматі RSS
19-09-2011
Про нову хвилю кризи у світі, суто українські “недуги” та Євро-2012 Віктор Пинзеник розповів днями в інтерв'ю виданню "Львівська пошта".
"Найменше я хотів би дивитися на наші проблеми крізь призму світових. Ми на них не впливаємо. У той же час ми “хворіємо” своїми українськими недугами, що можуть прорватися незалежно від світових процесів. А у випадку нової хвилі світових випробувань ми надзвичайно вразливі до них. Хоча грамотними, професійними діями цю вразливість можна і треба звести до мінімуму”, – зазначив економіст.
08-07-2011
Віктор Пинзеник позитивно оцінює норму схваленого закону про пенсійну реформу щодо підвищення пенсійного віку.
«Прийнята редакція закону мені не подобається. Хоча в частині підвищення пенсійного віку рішення правильне. Воно було неминучим», - зауважив економіст.

07-06-2011
На кожного українця станом на травень припадає більш, ніж 10 тисяч боргу за позиченими владою коштами  (без урахування коштів на сплату відсотків за цими боргами).
Такі дані наводить екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник у розділі "Аналітика".
03-06-2011
Прозорі та рівні умови, контроль за тими, хто ухиляється від сплати податків і низькі ставки платежів - це «три кити», на яких має базуватися податкова система.
На цьому наголосив екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник під час конференції «Податкова реформа: перезавантаження», що відбулася у Києві.
02-06-2011
Найбільшою проблемою податків в Україні є їх адміністрування. Ця вада  характерна і попередньому і нинішньому законодавству. Виправити її шляхом внесення змін неможливо, бо проблема в самій філософії.
26-04-2011
Минулого року інвестиції в основний капітал склали 13,8% ВВП. Це вдвічі менше, ніж у 2006-2008 -х роках, - констатував економіст.
Приріст іноземних інвестицій, за даними екс-міністра, становив минулого року 4,7 млрд. дол. США

22-04-2011
Передбачена урядовим законопроектом норма щодо продажу землі виключно фізичним особам (громадянам) немає нічого спільного зі створенням сприятливого інвестиційного клімату для піднесення українського села.

14-04-2011
У режимі Митного союзу можна проїсти весь бюджет України. Уявіть, що в ЄC весь російський газ буде продаватися через фірму, зареєстровану "Газпромом" в Україні. ПДВ від видобутку газу буде зараховуватися в бюджет РФ, а відшкодувати ПДВ за експорт газу повинен буде український бюджет. Може і не вистачити. Детальніше...
28-02-2011
Виступ екс-міністра фінансів Віктора Пинзеника на V форумі «Європа-Україна»
Що потрібно, щоб банки стали партнерами економіки? 
Відродження банківського сектора через процедуру ліквідації, завершення рекапіталізації, очистки від проблемних активів, формування резервів. Другий блок проблем – дефіцит бюджету. Третій блок – бізнес-середовище, бізнес-умови: однакові, рівні правила гри для всіх і вільний доступ бізнесу до ринків.
28-01-2011
114,3 млрд. грн. приросту боргу – таким є наше боргове «поповнення» за минулий рік (прямий і гарантований борг). Відповідні дані наводяться у розділі "Аналітика".
13-12-2010
Системна глибока реформа центральної виконавчої влади у нас ще не розпочалася. І її не уникнути. Рано чи пізно суспільство прийде до неї. Бажано рано, бажано зараз.
Без такої реформи, що виходить з логіки побудови уряду, фундаментальних принципів управління, проведене скорочення кількості міністерств та державних чиновників закінчиться зростанням їх кількості. Читати далі...
10-12-2010
Віктор Пинзеник називає несистемним кроком адміністративної реформи проголошену в Україні оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади.
30-11-2010
В.Пинзеник считает, что главный недостаток действующего правительства - отсутствие программы действий. Также его удивляет срочный порядок проталкивания властью Налогового кодекса. От самого документа экс-глава Минфина не ожидает позитива и советует власти забыть о налоговой реформе минимум на год. О ситуации в экономике Украины и существующих угрозах, о Налоговым кодексе и протестах предпринимателей, а также о возможных путях выхода из сложившейся ситуации В.Пинзеник рассказал в интервью корреспонденту ЛІГАБізнесІнформ.
23-11-2010
Виктор Пинзеник в интервью «Газете…» оценил почти принятый Налоговый кодекс.
 "Очень хорош язык этого документа, а сам он не очень хорошо пахнет. Нельзя оценивать его по отдельным пунктам, в нем есть правильные вещи, но их портит отсутствие системных решений по налогообложению, логики, цели таких изменений. Нормальная налоговая система должна состоять из «трех китов»: равенства условий, низких ставок и системы опеки тех, кто не платит налоги. Все три вопроса не решены. И неправда, что будут снижены ставки налогов, режим их администрирования позволяет устанавливать ставки на каком угодно уровне"
22-11-2010
Віктор Пинзеник в інтерв'ю ВВС заявив, що головною проблемою Податкового кодексу, ухваленого парламентом, лишається нерівність у ставленні до тих, хто займається бізнесом, причому пільги і преференції надаються передусім представникам великого капіталу.
03-11-2010
Станом на початок жовтня кожен громадянин України заборгував за позиченими владою коштами майже 9 тисяч гривень (8,8 тисяч грн.).
Протягом поточного року заборгованість кожного українця зросла більш ніж на чверть, - зазначає економіст. Борг кожної людини, за його оцінками, наближається до половини сукупних грошових доходів людини за рік, тоді як на початку 2008 року сума їх становила 14%.
02-11-2010
Понад 20% (21,3%) видатків зведеного бюджету не забезпечується доходами. Вони здійснюються за рахунок позичених коштів.
19-10-2010
Головним ризиком для країни залишається величезний фіскальний дефіцит бюджету.
На цьому наголосив Голова Українського фонду підтримки реформ Віктор Пинзеник сьогодні під час Інвестиційного форуму в Києві. «Дефіцит бюджету - головна загроза майбутньому економічному розвитку країни», - зазначив економіст. За його оцінками, показник дефіциту цього року складатиме близько 10% ВВП.
01-10-2010
Скасування Конституційним Судом закону про внесення змін до Конституції України, було очікуваним рішенням. Визнання неконституційним способу прийняття таких змін неминуче тягне за собою скасування закону. Це зазначив, коментуючи сьогоднішнє Рішення КС, Голова Українського фонду підтримки реформ Віктор Пинзеник. Неочікуваною стала інша частина рішення, якою КС відновив дію Конституції у редакції 1996 року, - зауважив політик.
14-09-2010
Радий вітати Вас на своєму персональному веб-сайті.
Про економіку чесно і зрозуміло – головна його ідея.
У якому стані перебуває українська економіка, які головні виклики стоять перед нею, яких оновлень потребують ключові сфери нашого  життя – ці та інші матеріали я розміщуватиму на сторінках сайту. Сподіваюся, веб-ресурс стане у нагоді колегам-економістам, журналістам, студентам і кожному, хто цікавиться реальною ситуацією економіки у державі. Радо відповім на Ваші запитання, котрі Ви можете поставити у відповідному розділі – «Запитання-відповіді». Ви також зможете висловити свої пропозиції, як щодо роботи сайту, так і стосовно тем для дискусій.

З повагою
Віктор Пинзеник


Новини 121 - 140 з 146
Початок | Попер. | 1 2 3 4 5 6 7 8 | Наступ. | КінецьВсі

Архів новин
Для пошуку в архіві новин - оберіть
потрібну дату
 Серпень 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4