«Економічна ситуація потребує адекватних дій»

Віктор Пинзеник: Уряд усунувся від проблем українських кондитерів
05.08.2013
Реакція української влади на ситуацію навколо заборони імпорту з України цукерок корпорації «Roshen» - одного з найбільших гравців на відповідному ринку - дивує. Проблема, що серйозно б’є по чотирьох українських підприємствах і є очевидним  елементом ланцюга торгових ударів по українських виробниках, не отримала ні адекватної реакції, ні адекватних дій з боку Уряду.
Складається враження, що Уряду не потрібен сектор економіки, що динамічно нарощує експорт. Очевидно, його мало хвилюють сотні мільйонів доларів українського експорту, втрата яких ускладнить і так непросту ситуацію з українським балансом. Очевидно, чиновникам зайві й кілька мільярдів бюджетних доходів, що генеруються в цьому секторі. Очевидно, не потрібні й тисячі робочих місць, що можуть бути втрачені внаслідок зупинки виробництва чи його різкого скорочення на кількох українських підприємствах.
Характер торгових стосунків, що складається останнім часом стосовно імпорту з України багатьох торгових позицій до країн Митного Союзу немає нічого спільного, як з нормами СОТ, так і з численними угодами про вільну торгівлю. Наявні торгові проблеми вкотре акцентують на важливості врегулювання Україною всіх питань для підписання Угоди про асоціацію з ЄС та виходу українських виробників на ринки ЄС, де не ставлять перед фактом зупинки експорту без надання відповідних доказів та дотримання встановлених процедур. Очевидно й інше – Уряд не має права стояти осторонь процесів, що відбуваються з українськими підприємствами-експортерами.

Останні коментарі:
Новий коментар
Ваше Ім'я:*
Тема:*
Коментар:*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнка *:
* - обов'язкові поля

Архів новин
Для пошуку в архіві новин - оберіть
потрібну дату
 Вересень 2021 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3