«З фальшивими грішми багатшим не станеш»

Віктор Пинзеник: чи знайомий Уряд з національним візовим режимом?
07.12.2013

Заяви про те, що однією з перешкод на шляху підписання угоди з ЄС є запровадження безвізового режиму між Україною і Європейським Союзом дивують і не мають під собою жодних підстав.

 На цьому наголосив народний депутат України Віктор Пинзеник, коментуючи відповідну заяву урядовців.

«Із вуст українського Прем’єра з подивом дізнався, що, виявляється, однією з перешкод на шляху підписання угоди з ЄС є запровадження безвізового режиму між Україною і ЄС», - зазначив Віктор Пинзеник.

У коментарі політик насамперед зауважив, що підготовлена до підписання угода не передбачає введення безвізового режиму, бо це предмет окремих домовленостей та рішень. Та у даному випадку, на його переконання, головне навіть не це: коли ми згадуємо безвізовий режим, мова йде винятково про те, що наші співвітчизники отримають можливість безперешкодного в’їзду до країн Європейського Союзу. Бо громадяни країн-членів ЄС таку можливість для в’їзду в Україну мають уже зараз. «Урядовцям потрібно було хоча б заглянути на сайт Держприкордонслужби України, де зазначається, що всі країни ЄС віднесені до таких, громадяни яких можуть в’їжджати в нашу країну без віз», - сказав депутат.

 При цьому Віктор Пинзеник зауважив, що діюча вже кілька років можливість безвізового в’їзду в Україну не призвела до масового переселення громадян європейських країн до Російської Федерації. «Тим більше, що ніхто не відмінив паспортного контролю між Україною та РФ, а прикордонні служби ще здатні відрізнити національні паспорти», - підкреслив депутат.

 У зв’язку з цим політик висловив здивування щодо можливої шкоди для РФ від безвізового режиму для українців. «Яку шкоду заподіє нашому північному сусіду можливість безвізового в’їзду в ЄС українців, ну ніяк не можу збагнути. Як і як і те, чому на таке право для наших громадян уряду треба отримати згоду північного сусіда?» - сказав Віктор Пинзеник.


Останні коментарі:
Новий коментар
Ваше Ім'я:*
Тема:*
Коментар:*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнка *:
* - обов'язкові поля

Архів новин
Для пошуку в архіві новин - оберіть
потрібну дату
 Вересень 2021 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3