«Від відлагодженого механізму влади залежить формування майбутнього держави»

Віктор Пинзеник: газова знижка потребує «правильної поведінки» української влади
20.12.2013
Газова знижка надаватиметься Україні з обов’язковими до виконання «домашніми завданнями» і з щоквартальними перевірками їх виконання.
Таку думку висловив народний депутат від «УДАРу» Віктор Пинзеник, коментуючи підписане у Москві Доповнення до чинної газової угоди.
Політик звернув увагу на одну з норм документа, якою передбачено, що за певних умов формула ціни газу, залежно від ціни інших енергетичних продуктів (газойль, мазут), не має абсолютно ніякого значення, бо щоразу поправочний коефіцієнт «k» підбирається так, щоб на виході ціна становила 268,5 дол. «Інакше кажучи, причина такого щоквартального коригування не має нічого спільного зі зміною світових цін на енергоносії», - констатував економіст.
Чому ж тоді не було просто зафіксовано ціну в 268,5 дол. до кінця дії контракту? Бо відмова від формули ціни застосовується лише за певних умов – щоквартального погодження коефіцієнта корекції, - пояснив Віктор Пинзеник, посилаючись на норми Доповнень. Цілком очевидно, зауважив політик, що «благодійна» газова знижка даватиметься одночасно з обов’язковими до виконання «домашніми завданнями» із щоквартальними перевірками їх виконання. А у випадку їх невиконання з будь-яких причин вступає в силу формула, де вже має значення динаміка ціни на мазут і газойль (тобто існуючий порядок ціноутворення).
Дуже хотілося б уже знати про «домашні уроки» українському Уряду, - сказав, підсумовуючи, економіст. «Очевидно, нас «радуватимуть» ними щоквартально в період надання знижки. Зрозуміло, знижки за правильно виконані «домашні завдання», за «правильну поведінку», - резюмував Віктор Пинзеник.

Останні коментарі:
Новий коментар
Ваше Ім'я:*
Тема:*
Коментар:*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнка *:
* - обов'язкові поля

Архів новин
Для пошуку в архіві новин - оберіть
потрібну дату
 Вересень 2021 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3