«Світова криза – унікальний шанс для здійснення реформ»

Парламент скасував низку депутатських пільг
28.02.2014
Парламент скасував низку пільг народних депутатів. Відповідний закон, поданий фракцією «УДАР Віталія Кличка», Верховна Рада ухвалила на сьогоднішньому засіданні.
Доповідаючи даний закон із парламентської трибуни, народний депутат України Віктор Пинзеник наголосив, що наявність невиправданих привілеїв для окремих груп людей, а особливо тих, хто уповноважений представляти інтереси суспільства, є ненормальним і недопустимим ні з економічної, ні з моральної точки зору. «Це тим більш недопустимо в умовах, яких перебуває зараз країна, яка потребує дій, у першу чергу від влади. Дій, які стосувалися б самообмежень з боку влади», - підкреслив депутат.
Ухваленим сьогодні законом скасовано, зокрема, такі пільги:
• виплата матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі подвійної місячної зарплати до щорічної оплачуваної відпустки;
• виплата допомоги при виході на пенсію в розмірі дванадцяти місячних посадових окладів;
• безкоштовні санаторно-курортні путівки;
• обов’язкове державне страхування;
• безкоштовний проїзд усіма видами транспорту (замість цього пропонується встановити чіткий ліміт коштів для проїзду територією України для виконання депутатських повноважень);
• безкоштовне забезпечення житлом, або компенсація за неполіпшення житлових умов (пропонується натомість для депутатів, які цього потребують, щомісячно виплачувати оренду квартири або номера в готелі у межах встановленого кошторису). Надання коштів має відбуватися за заявою народного депутата. Список депутатів, які скористалися такою компенсацією, підлягає обов’язковому опублікуванню в газеті «Голос України».

Останні коментарі:
Новий коментар
Ваше Ім'я:*
Тема:*
Коментар:*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнка *:
* - обов'язкові поля

Архів новин
Для пошуку в архіві новин - оберіть
потрібну дату
 Вересень 2021 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3