«Розвиток ситуації не дає шансів уникнути адекватних дій»

Віктор Пинзеник: нинішні виклики складні, але водночас унікальні для прориву
12.05.2014
Виклики, що нині постають перед Україною, дають нам унікальний шанс для прориву, і ми не маємо права його втратити. На цьому наголосив народний депутат від «УДАРу» Віктор Пинзеник, перебуваючи з робочою поїздкою в Полтаві.
Нинішня економічна й політична криза є наслідком безвідповідальності влади, небажання приймати рішення і діяти там і так, де і як це вкрай необхідно, - зазначив економіст. Країну роками вели борговою дорогою, годуючи суспільство цинічним популізмом і маскуючи реальні проблеми. Результатами такого безвідповідального ставлення до країни стали неможливість виконання передбачених законом бюджетних зобов’язань внаслідок постійно зростаючого бюджетного дефіциту, стрімке збільшення державного боргу, що вже вдвічі перевищує загальний фонд державного бюджету, серйозні ускладнення як зовнішнього, так і внутрішнього фінансування.
Ситуація непроста, але ми здатні її виправити. Потрібен чесний діалог влади з громадянами. Дешевим популізмом та солодкою брехнею добробуту не створиш. Бо для того щоб дати, треба спочатку створити, треба мати, що дати. А дати більше може тільки зростаюча економіка. Але потрібна не лише розмова, а й рішучі, адекватні, професійні дії. Влада, що відчуває відповідальність перед країною і її громадянами, має показувати здатність вирішувати проблеми країни, якими непростими вони не були б для суспільного сприйняття. Звичайно ж, починати слід із самообмежень влади. Необхідно викорінити корупцію, що “роз’їдає” систему державної влади, нищить інвестиційний клімат, ліквідувати зайві, непотрібні, а іноді й шкідливі інститути влади. Врешті-решт - країні потрібні політики, для яких влада є не самоціллю, а інструментом відповіді на злободенні питання нашого життя. Ситуація спонукає нас до пошуку нових ідей, вимагає прийняття давно назрілих рішень і рішучих дій.
Зараз ми стоїмо на початку складного шляху вирішення ситуації, але ми здатні його подолати, здатні збудувати собі достойне життя, дати впевненість у майбутньому собі й своїм дітям, - наголосив Віктор Пинзеник.

Останні коментарі:
Новий коментар
Ваше Ім'я:*
Тема:*
Коментар:*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнка *:
* - обов'язкові поля

Архів новин
Для пошуку в архіві новин - оберіть
потрібну дату
 Вересень 2021 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3