«Для реформування необхідна чесна розмова з суспільством»

Віктор Пинзеник: нашою метою є створення сприятливих умов для розвитку української економіки
05.09.2012
Створення прозорих, рівних умов для ведення бізнесу, прогнозований обмінний курс, справедлива система оподаткування, усунення тотальної залежності бізнесу від українського чиновника – такими є цілі політичної діяльності партії «УДАР Віталія Кличка».
Це зазначив кандидат у народні депутати від партії «УДАР Віталія Кличка» Віктор Пинзеник під час зустрічі з представниками української та іноземної бізнес спільноти сьогодні у Києві.
Серед основних напрямків макроекономічної політики «УДАРу» Віктор Пинзеник назвав, зокрема зниження інфляції, усунення бюджетних причин цінової нестабільності (дефіциту бюджету), гнучкість та прогнозованість обмінного курсу і його фіксація за результатами торгів на міжбанку.
Оздоровлення банківського сектора шляхом очищення його портфелів від проблемних активів, швидких прозорих процедур ліквідації проблемних банків, скасування деяких неправильних податків сприятиме перетворенню банків у надійного партнера української економіки.
Оздоровлення інвестиційного клімату потребує істотних змін у податковій, судовій системах, в регуляторній політиці.
«Податкова система має триматися на «трьох китах»: справедливість, нова філософія адміністрування (режим адміністрування податків обмежений перевірками тих, хто уникає їх сплати), скасування обмежень щодо збитків минулих періодів», - зазначив економіст.
Надважливим питанням у створенні привабливого інвестиційного клімату в державі є подолання корупції. На думку В.Пинзеника, боротьба з корупцією може бути успішною за умови реалізації погодженої системи дій за трьома напрямками: виявлення явищ корупції і притягнення до відповідальності причетних до них; усунення причин корупції; інституційні зміни.
Фундаментальне значення в боротьбі з корупцією має усунення причин, що провокують корумповані дії. Ці причини зумовлені непотрібною і часто шкідливою залежністю громадянина від чиновника. Реформа інститутів влади від партії «Удар» покликана ліквідувати зайві дублюючі ланки у системі органів влади. «Необхідність у непотрібних візитах до чиновників, в отриманні низки «зайвих» дозволів зникне. У стосунках між бізнесом та контрольними органами з’явиться новий посередник – суд», – сказав політик.
Глибоких реформ потребує і аграрний сектор. Ми відстоюємо обмеження купівлі землі резидентами України, скасування податків на експорт аграрної продукції, створення інфраструктури оптового ринку, скасування торгових обмежень та інших регуляторних норм, що монополізують ринок.
Нашою метою є підписання угоди про вільну торгівлю з Європейським Союзом та інтеграція України в європейський ринок.
Реалізація системи дій політичної сили «УДАР Віталія Кличка» здатна забезпечити здорові, сприятливі умови для розвитку інвестиційного клімату в країні, переконаний Віктор Пинзеник.

Останні коментарі:
Новий коментар
Ваше Ім'я:*
Тема:*
Коментар:*
CAPTCHA
Введіть слово з малюнка *:
* - обов'язкові поля

Архів новин
Для пошуку в архіві новин - оберіть
потрібну дату
 Вересень 2021 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3